Šakių rajono vadovų susitikimai su gyventojais tęsiasi – šią savaitę aplankytos dar trys seniūnijos: Griškabūdžio, Plokščių ir Kriūkų.
Dėkojama visiems gyventojams, kurie rado laiko atvykti, išklausyti veiklos ataskaitą, pasidalinti savo pastebėjimais bei užduoti aktualius klausimus.
Džiaugiamasi, kad gyventojai po truputį tampa vis aktyvesni – tai rodo augantį įsitraukimą ir rūpestį savo kraštu. Tikimasi, kad likusiose seniūnijose gyventojų įsitraukimas bus dar gausesnis!
Nepamirškite – šie susitikimai skirti Jums. Nebijokite ne tik klausti, bet ir teikti pasiūlymus, idėjas bei pastabas, kurios padėtų kurti jaukesnę, patogesnę ir bendruomenės poreikius atitinkančią aplinką. Kiekviena išsakyta mintis yra svarbi!
Artimiausi susitikimai vyks:
• Birželio 17 d. – Sudargo seniūnijoje
• Birželio 18 d. – Sintautų seniūnijoje
• Birželio 19 d. – Kudirkos Naumiesčio seniūnijoje
• Birželio 26 d. – Kidulių seniūnijoje
• Birželio 27 d. – Lekėčių seniūnijoje
• Birželio 30 d. – Šakių seniūnijoje
• Liepos 1 d. – Lukšių seniūnijoje
• Liepos 10 d. – Gelgaudiškio seniūnijoje
Susitinkime Jūsų seniūnijoje – kurkime rajono ateitį kartu!