• Artimiausi renginiai
  • Savaitgalis
  • Receptai
  • Sūduvos istorija
  • Pranešk
  • Įmonių katalogas
9 °c
Marijampolė
10 ° Št
12 ° Sk
10 ° Pr
Penktadienis, 18 liepos
Sūduvos Gidas
  • Naujienos
    • Marijampolė
    • Šakiai
    • Vilkaviškis
    • Kazlų Rūda
    • Kalvarija
  • Renginiai Sūduvoje
    • Kas vyksta Marijampolėje?
    • Kas vyksta Kalvarijoje?
    • Kas vyksta Šakiuose?
    • Kas vyksta Kazlų Rūdoje?
    • Kas vyksta Vilkaviškyje?
    • Renginių archyvas
  • Mokslai
  • Sportas
  • Kriminalai
  • Kultūra
  • Politika
  • Sveikata
  • ŽŪM
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus
  • Naujienos
    • Marijampolė
    • Šakiai
    • Vilkaviškis
    • Kazlų Rūda
    • Kalvarija
  • Renginiai Sūduvoje
    • Kas vyksta Marijampolėje?
    • Kas vyksta Kalvarijoje?
    • Kas vyksta Šakiuose?
    • Kas vyksta Kazlų Rūdoje?
    • Kas vyksta Vilkaviškyje?
    • Renginių archyvas
  • Mokslai
  • Sportas
  • Kriminalai
  • Kultūra
  • Politika
  • Sveikata
  • ŽŪM
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus

Rima Ivanovienė: ištekėjusi už dainininko įsimylėjo ir muziką

2016-03-01
Gyvenimas
Laikas: 3 min skaitymo
A A

Apie grupės „Rondo“ lyderio Aleksandro Ivanausko-Faros žmoną Rimą mažai rašo žiniasklaida, nedaugelis žino, ką veikia ši muzikai ir koncertams gyvenimą paskyrusi moteris. Ji su pagarba žvelgia į savo vyro, dainininko, muzikinę veiklą, nes ir pati nuo jos nėra atitrūkusi. O jos pačios gyvenimas sukasi apie paprastus, kiekvienai tokius pažįstamus dalykus: šeimyninę laimę, sveikatą ir vaikus.

Pokalbį su Rima Ivanoviene pradedame nuo pasakojimo apie jos veiklą ir pomėgius. Rima nuo to laiko, kai ištekėjo už Aleksandro, organizuoja koncertus ir įvairius renginius. Šiuo metu daugiausia dirba su Božolė choru. Kovo pradžioje kaip tik ruošiasi vykti į Dubliną, kur rengiamas koncertas. „Nemažai koncertuojame įvairiose miesto šventėse, privačiuose renginiuose, praėjusiais metais intensyviai dirbome dalyvaudami Baltarusijos chorų karuose. Konkurse Božolė choras iškovojo pirmąją vietą“, – apie savo veiklą pasakojo Rima. Moteris atviravo, kad viena jos gyvenimo aistrų – sveika gyvensena.

Paprašyta pasidalyti paslaptimi, kaip jai pavyko išlaikyti stabilią santuoką su muzikantu, juk jo dažnai nebūna namuose, vakarais ir savaitgaliais jis nuolatos koncertuoja, Rima teigė, kad jokių slaptų receptų neturi. Anot moters, pačioje santuokos pradžioje buvo kiek sunkiau prisitaikyti prie intensyvaus Aleksandro koncertų grafiko, vėliau į koncertus Rima pradėjo važiuoti kartu su vyru. „Dabar beveik visos „Rondo“ atlikėjų žmonos kartu važiuojame į koncertus, kai jiems tenka koncertuoti didžiųjų metų švenčių metu. Tai jau tapo ir mano gyvenimo būdu, žinau, kad kitaip nebus. Prie gyvenimo koncertų ritmu – jau įpratau“, – mintimis dalijosi Rima Ivanovienė.

Viename interviu Aleksandras yra sakęs, kad jo žmona – idėjų generatorė, o jis – sprendimų ieškotojas ir problemų lygintojas. Pasiteiravus, ar ir Rima taip apie save galvoja, ji nė kiek nesuabejojo ir pritarė vyro žodžiams. Veiklos nestokojanti moteris tikino, kad jos galva nuolatos verda nuo įvairiausių sumanymų, vaikai taip pat kupini idėjų, kurias jie pažeria „Rondo“ lyderiui. „Aleksandras iš tikrųjų turi atlaikyti visų mūsų sumanymų liūtį, kartais nuleisti ant žemės. Mes idėjas tik generuojame, o jis, kaip tas arklys, kuris dirba, vėliau idėjas paverčia realybe“, – šmaikščiai apie vyro pasakytą frazę komentavo Rima. Tiesa, ji pabrėžė, kad virtuvėje, prie puodų, ko jau ko, bet Aleksandrui idėjų netrūksta. „Aš taip pat mėgstu gaminti, dažniausiai gaminu įvairų sveiką maistą. Receptų specialiai nekuriu, gaminu tai, kas tą akimirką šauna į galvą. O štai vyras turi savo firminių patiekalų arsenalą. Kai būna namuose, dažniausiai jis koncertuoja priešais puodus ir keptuves. Mes su vaikais jį kartais net šiek tiek išnaudojame užsiprašydami kokio mėgstamo jo firminio patiekalo“, – kalbėjo Rima.

Pokalbio metu Rima Ivanovienė atsiskleidė kaip nuoširdi ir žodžio į vatą nevyniojanti pašnekovė. Paklausus jos, kas jai, kaip moteriai, gyvenime svarbiausia: namų jaukumas, savirealizacija, laimingi vaikai ir vyras, ar grožio puoselėjimas, Rima nedaugžodžiavo. „Man gyvenime svarbiausia vaikų laimė ir šeimos sveikata. Nežinau, kodėl taip yra, tačiau tai dalykai, kurie man suteikia pilnatvę. Jeigu paklaustumėte, ko iš gyvenimo nori moterys, galėčiau atsakyti, kad vienoms laimė yra pinigai, kažkokie daiktai ar tarsi veidrodis išblizginti namai, tačiau man to nereikia. Gyvenimo teprašau sveikatos ir laimės savo tėvams, vaikams ir vyrui“, – atvirai dėstė Aleksandro Ivanausko-Faros žmona.

Visai netrukus švęsime Tarptautinę moters dieną. Paprašyta atskleisti, kaip dažniausiai vyras Rimą sveikina šia proga, moteris sakė, kad jos sutuoktinis nėra romantikas, tačiau dažniausiai nustebina gėlėmis ir ekspromtu sugalvota staigmena. Anot Rimos, jeigu namuose tuo metu svečiuojasi jų mamos ar kokios giminaitės, tai Aleksandras į namus grįžta su puokšte gėlių, kad kiekvienai po gėlę galėtų įteikti. „Šiemet kovo 8-ąją iš vyro tikiuosi ne tik gėlių, tačiau ir dainų, kurias man ir kitoms Lietuvos moterims atliks Žalgirio arenoje tądien įvyksiančio koncerto metu“, – sakė Rima, pridurdama, kad ši šventė ypatinga, nes moterims dėmesio ir pagalbos iš vyrų tikrai pristinga. Pastarieji, nors vieną dieną metuose teikdami gėles, prisimena savo žmonų, dukrų, mamų, giminaičių, kaimynių ir bendradarbių nuopelnus.

DalintisSiųsti

Naujienos iš interneto:

traffix.lt

Rekomenduojami Video:

TAIP PAT SKAITYKITE:

Žinios

Brandos atestatai įteikti VDU Šakių „Žiburio“ gimnazijos abiturientams
Universitetas miesto centre: Marijampolėje kyla nauji MRU Sūduvos akademijos namai
Šaulių stovykla: kai vasarą turimas tikslas
Suvalkėliuose įsilaužus į namus pavogti pinigai

Kultūra

Savaitgalio renginiai Sūduvoje
Ten, kur istorija susitinka su kūryba: surengtas tapybos plenero „Šimtmečio atspindžiai: stotis – mene“ atidarymas
Dvyliktajame Marijampolė Music Park festivalyje atsivers dar viena įspūdinga koncertinė erdvė
Kiduliuose surengtas Šakių rajono bendruomenių sąskrydis

Sportas

Vilkaviškio buriuotojai dalyvavo buriavimo regatose
Antanavo vasaros sporto šventės 2×2 tinklinio turnyro nugalėtojai – „Daktarai“, 3×3 krepšinio čempionai „Niekam nereikalingi“, 6×6 futbolo turnyre triumfavo „Niekur nežaidę“
Vilkaviškio klubas pasikvietė Vokietijoje žaidusį puolėją ir atsisveikino su kapitonu
Sportininkų dėmesiui: kviečiama registruotis į lengvosios atletikos meistrų čempionatą Marijampolėje

Politika

EK siūlo mažinti bendrųjų žemės ūkio ir žuvininkystės politikų finansavimą
Marijampolės regionas imasi aktyvių veiksmų investicijoms pritraukti: kuriamos naujos galimybės verslui
Kauno PPA rūmų atstovai lankėsi Šakių rajono savivaldybėje
Šakių rajone baigėsi rajonų vadovų susitikimų ciklas seniūnijose

Įdomu

Laikas nustoti tikėti mitais – 3 klaidos, kurias dar dažnas daro su alyvuogių aliejumi
Audra kelyje: kaip elgtis, jog kelionė pasibaigtų saugiai?
Pametėte savo ar radote svetimą banko kortelę? Štai, ką turite padaryti pirmiausia
Atostogų biudžetą sustyguoti įmanoma net likus mėnesiui iki kelionės: finansų ekspertė įvardijo dažniausias klaidas ir išskyrė būdus sutaupyti

Verslas

Lietuva – tarp greičiausiai inovacijose augančių ES šalių
Komandos formavimo renginiai: efektyvių komandų kūrimo strategijos
Marijampolėje – aktuali diskusija apie ES investicijų poveikį regionams
Kazlų Rūdos savivaldybė paskirstė paramą smulkiems prekybininkams

Mokslas ir studijos

Brandos atestatai įteikti VDU Šakių „Žiburio“ gimnazijos abiturientams
Universitetas miesto centre: Marijampolėje kyla nauji MRU Sūduvos akademijos namai
Šakių rajone – 17-a „šimtukininkų“
Vinco Kudirkos gimnazijos abiturientams įteikti brandos atestatai

Turizmas

Miškininkai kviečia pažinti miškų paslaptis: daugiau nei 1000 rekreacinių objektų visoje Lietuvoje
Traukiniu – į kačių sostinę: bilietams į Marijampolę – speciali nuolaida
Baltų keliais: vyko dviejų dienų pažintis su paveldu
Aristokratas, per naktį pralošęs devynis dvarus
Reklama
Marimedis Marimedis Marimedis
Pamatyti.lt Pamatyti.lt Pamatyti.lt
Sūduvos Gidas

Teisės saugomos © 2024

Naršyti

  • Pranešk naujieną
  • Naudojimosi taisyklės
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Naujienlaiškis
  • Privatumo politika
  • Kalvarija
  • Kazlų Rūda
  • Marijampolė
  • Šakiai
  • Vilkaviškis

Sekite mus

  • Sūduvos gidas
  • Žinios
    • Kalvarija
    • Kazlų Rūda
    • Marijampolė
    • Vilkaviškis
    • Šakiai
  • Kas vyksta Sūduvoje?
    • Kas vyksta Marijampolėje?
    • Kas vyksta Kalvarijoje?
    • Kas vyksta Šakiuose?
    • Kas vyksta Kazlų Rūdoje?
    • Kas vyksta Vilkaviškyje?
  • Savaitgalis
  • Kriminalai
  • Karas Ukrainoje
  • Receptai
  • Istorijos verpetai
  • Politika
  • Laisvalaikis
  • Kultūra
  • Įdomu
  • Grožis
  • Mokslas ir studijos
  • Video
  • Reklama
  • Kontaktai
  • ŽŪM naujienos
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus
  • Sūduvos gidas
  • Žinios
    • Kalvarija
    • Kazlų Rūda
    • Marijampolė
    • Vilkaviškis
    • Šakiai
  • Kas vyksta Sūduvoje?
    • Kas vyksta Marijampolėje?
    • Kas vyksta Kalvarijoje?
    • Kas vyksta Šakiuose?
    • Kas vyksta Kazlų Rūdoje?
    • Kas vyksta Vilkaviškyje?
  • Savaitgalis
  • Kriminalai
  • Karas Ukrainoje
  • Receptai
  • Istorijos verpetai
  • Politika
  • Laisvalaikis
  • Kultūra
  • Įdomu
  • Grožis
  • Mokslas ir studijos
  • Video
  • Reklama
  • Kontaktai
  • ŽŪM naujienos
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus