2019 m. vasario 15 d. Kybartų „Saulės“ progimnazijoje vyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiados „Mano laiškas rytojui“ antrasis etapas. Dvi Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazistės Skaistė Navickaitė (IV a gimn. kl.) ir Meirūnė Čižauskaitė (II b gimn. kl.) savo amžiaus grupėse užėmė I vietas ir buvo deleguojamos į sekantį olimpiados etapą.
2019 m. balandžio 5 d. Zarasų profesinėje mokykloje vyko trečiasis Olimpiados etapas, kuriame galėjo dalyvauti ne daugiau kaip 3 (trys) antrojo etapo (savivaldybėse) pirmosios vietos laimėtojai (po vieną iš kiekvienos (7–8, 9–10 ir 11–12 kl.) amžiaus grupės).
Didžiuojamės ir džiaugiamės Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos mokine, Skaiste Navickaite (mokytoja Dalia Viliušienė),Lietuvos mokinių technologijų olimpiados trečio etapo II vietos laimėtoja.
Vilkaviškio rajono savivaldybės informacija