• Artimiausi renginiai
  • Savaitgalis
  • Receptai
  • Sūduvos istorija
  • Pranešk
  • Įmonių katalogas
9 °c
Marijampolė
10 ° Št
12 ° Sk
10 ° Pr
Sekmadienis, 8 birželio
Sūduvos Gidas
Justicija
  • Naujienos
    • Marijampolė
    • Šakiai
    • Vilkaviškis
    • Kazlų Rūda
    • Kalvarija
  • Renginiai Sūduvoje
    • Kas vyksta Marijampolėje?
    • Kas vyksta Kalvarijoje?
    • Kas vyksta Šakiuose?
    • Kas vyksta Kazlų Rūdoje?
    • Kas vyksta Vilkaviškyje?
    • Renginių archyvas
  • Mokslai
  • Sportas
  • Kriminalai
  • Kultūra
  • Politika
  • Sveikata
  • ŽŪM
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus
  • Naujienos
    • Marijampolė
    • Šakiai
    • Vilkaviškis
    • Kazlų Rūda
    • Kalvarija
  • Renginiai Sūduvoje
    • Kas vyksta Marijampolėje?
    • Kas vyksta Kalvarijoje?
    • Kas vyksta Šakiuose?
    • Kas vyksta Kazlų Rūdoje?
    • Kas vyksta Vilkaviškyje?
    • Renginių archyvas
  • Mokslai
  • Sportas
  • Kriminalai
  • Kultūra
  • Politika
  • Sveikata
  • ŽŪM
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus

Veiklą pradėjo Marijampolės sporto asociacija „Išvien“

2016-04-28
Krepšinis
Laikas: 3 min skaitymo
A A

Marijampolės sporto asociacija „Išvien“ (toliau MSA „Išvien“) – juridinių ir fizinių asmenų savanoriškas susivienijimas, vienijantis krepšinio ir kitų sporto šakų mėgėjus bei jų šeimos narius, siekiančius fizinio aktyvumo, sveiko gyvenimo būdo, taip pat kelti populiarumą bei susidomėjimą sportu Marijampolės savivaldybės ir Lietuvos Respublikos gyventojų tarpe. Vienas iš pagrindinių šios naujos organizacijos tikslų yra organizuoti fiziškai aktyvų laisvalaikį, sporto šventes, turnyrus, varžybas, taip pat kitus su sportu, fiziniu aktyvumu bei sveika gyvensena susijusius renginius.

Balandžio 22 dieną 19:00 val. buvusioje Marijampolės kolegijos sporto salėje (Vytauto g. 47, Marijampolė) vyko pirmasis MSA „Išvien“ organizuojamas renginys – „3×3 krepšinio turnyras  Išvien taurei laimėti“. Šis turnyras susilaukė neregėto susidomėjimo, organizatoriai buvo nusprendę priimti 16 komandų, tačiau norinčių atsirado dar daugiau, vis gi į turnyrą užsiregistravus 20 komandai, organizatorių sprendimu registracija buvo stabdoma.

Penktadienio vakaras perpildytoje sporto salėje prasidėjo bendra dalyvių nuotrauka, po kurios sveikinimo kalba turnyrą atidarė MSA „Išvien“ prezidentas Andrius Levanas, jis dalyviams palinkėjo kuo aukštesnių rezultatų aikštelėje, taip pat gerbti savo varžovus bei rungtynių teisėjus ir išvengti traumų.

Komandų dėmesį traukė pilnas stalas MSA „Išvien“ ir turnyro rėmėjų įsteigtų vertingų prizų bei čempionų taurė, kuri laukė savo šeimininkų. Dalyviams bei žiūrovams puikų muzikinį foną turnyro metu kūrė muzikos profesionalas didžėjus – Remedy. Organizatoriai džiaugėsi, jog renginyje aktyviai dalyvavo ne tik Suvalkijos atstovai iš Marijampolės, Kalvarijos ir Vilkaviškio, bet ir svečiai iš Kauno, Lazdijų, taip pat net trys komandos iš Dzūkijos sostinės – Alytaus, o turnyro staigmena tapo vienintelė merginų komanda „Fruktai“.

Visos 20 komandų buvo suskirstytos į keturis pogrupius po penkias komandas. Iš kiekvieno pogrupio dvi geriausios komandos pateko į ketvirtfinalio etapą. Pasibaigus pirmajam etapui, savo pasirodymą baigė šauniai su vyrais kovojusi ir net vieną vaikinų komandą įveikusi, merginų komanda „Fruktai“, ji buvo apdovanota atminimo medaliais „Už drąsą“. Prieš ketvirtfinalių etapą pertraukos metu buvo organizuojamas metimo iš  aikštės vidurio konkursas MSA „Išvien“ tortui laimėti, šiame konkurse galėjo dalyvauti ir žiūrovai, vienas jų – Artonas Švėgžda, pataikydamas nuo vidurio aikštės, nušluostė nosis visiems dalyviams ir laimėjo „Giraičio kepyklos“ įsteigtą tortą.

Po petraukos, atkaklios kovos tęsėsi ketvirtfinalių etape, ten susitiko: „Sūduvis“ – „Lazdijai“, „Randers“ – „Kentai“, „Sasnava“ – „Klasiokai“, „Makaronai“ – „Ketvirta sudėtis“. Įtikinamais rezultatais į pusfinalius žengė visos keturios laimėjusios komandos: „Sūduvis“ 15:11 įveikė „Lazdijus“, „Randers“ 12:7 „Kentus“, „Klasiokai“ 12:7 „Sasnavą“, „Makaronai“ 11:6 „Ketvirtą sudėtį“.

Pirmajame pusfinalyje „Sūduvis“ pergalingai nužygiavo į finalą rezultatu 15:6 įveikdamas svečius iš Alytaus „Randers“. Kitame pusfinalyje be didesnės intrigos „Makaronai“ 8:3 įrodė pranašumą prieš „Klasiokus“.  Turnyro puošmena tapo mažasis ir didysis finalai. Mažasis finalas vyko taškas į tašką, daug aistrų ir agresyvios kovos kupinose rungtynėse pasibaigus rungtynių laikui rezultatas liko lygus – 11:11. Tad abi komandos stojo mesti baudų metimų, čia geriau sekėsi „Randers“ komandai, kuri 12:11 įveikė „Klasiokus“ ir iškovojo trečiosios vietos medalius.

Po ilgai trukusių kovų žiūrovai sulaukė renginio kulminacijos, finalinio mūšio dėl „Išvien“ taurės ir čempionų titulo. Čia susikovė dvi marijampoliečių komandos „Makaronai“ ir „Sūduvis“, rungtynės išsiveržę rezultatu 4:0 geriau pradėjo pastarieji, tačiau po kelių akimirkų „Makaronai“ atsitiesė ir net išsiveržė į priekį. Iki rungtynių pabaigos likus 2 minutėms  švieslentė rodė lygų rezultatą 9:9, tačiau rungtynių pabaigą užtikrinčiau sužaidę „Makaronai“ šventė pergalę rezultatu 11:9 ir iškovojo čempionų titulą.

Komandos prizininkės buvo apdovanotos medaliais ir vertingais rėmėjų prizais, o turnyro čempionai piniginiu prizu bei „Išvien“ čempionų taure. Dalyviai ir organizatoriai džiaugėsi puikiu renginiu, o MSA „Išvien“ prezidentas Andrius Levanas, pažadėjo, jog šis turnyras taps kasmetine tradicija.

Laukite kitų Marijampolės sporto asociacijos „Išvien“ sporto renginių!

DalintisSiųsti

Naujienos iš interneto:

traffix.lt

Rekomenduojami Video:

TAIP PAT SKAITYKITE:

Žinios

Prezidento V. Adamkaus gamtosauginės premijos laureatas S. Paltanavičius: patys geriausi darbai atliekami nelaukiant ir nesitikint jokių premijų
Viešajame tualete rastas mirusio vyro kūnas
Marijampolės sporto centre – atsinaujinimo vėjai, kuriuos pajus kiekvienas sportuojantis
Gelgaudiškyje viešės pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė

Kultūra

Marijampolės kultūros centro fojė atidaryta piešinių paroda „Būk saugus – įspėk kitus“
Savaitgalio renginiai Sūduvoje
Tarptautinis festivalis „Šv. Jurgio meno sezonas“ iškilmingai pradėjo savo XI-ąjį sezoną
Šakių viešojoje bibliotekoje vyko susitikimas su politiku ir žurnalistu Česlovu Juršėnu

Sportas

Vilkaviškio klubas išsaugojo trenerių štabą
Atsisveikinta su Marijampolės sporto centro abiturientais
Uteną paliekantis Skučas po trylikos metų grįžta į „7bet-NKL – rungtyniaus „Perle“
Kauno dziudo turnyre rezultatais džiugino Kazlų Rūdos sporto centro sportininkai

Politika

Iš arčiau: ką iš tikrųjų veikia ta savivaldybė – Komunikacijos skyrius
Prasidėjo Šakių rajono savivaldybės vadovų susitikimai su gyventojais
Posėdžiavo Šakių rajono seniūnai
Marijampolės apskrities seniūnai susitiko Zyplių dvare

Įdomu

Lietuvos kareivių etiketo taisyklės bažnyčioje, teatre, parduotuvėje ar restorane
Asmeninį biudžetą turi pusė, tačiau laikosi tik dešimtadalis gyventojų – apklausa
Iš arčiau: ką iš tikrųjų veikia ta savivaldybė – Komunikacijos skyrius
Egzaminų keliamas stresas: kaip padėti jauniems žmonėms išlikti emociškai stipriems?

Verslas

Marijampolėje išrinktas ir kiti Seimo nariai marijampoliečiai nerado laiko atvykti pasikalbėti su Sūduvos verslo bendruomene apie mokesčių reformą
„Mantinga“ plečiasi – atidarė filialą Lenkijoje
Didžiausia ILTE paskola: naujai presuotų padėklų blokelių gamyklai Marijampolės rajone – 77 mln. eurų
Kazlų Rūdoje – 8 mln. investicija į dronų dalių gamyklą

Mokslas ir studijos

Sūduvos gimnazijoje – pažangi prevencinė priemonė prieš rūkymą
Kalvarijos savivaldybės ugdymo įstaigos įsitraukė į iniciatyvą „Kryptis – profesijų pasaulis 2025“
EIMIN ir toliau planuoja skirti stipendijas tiksliųjų mokslų studentams regionuose
Kazlų Rūdoje pirmąkart organizuotos savivaldybės ugdymo įstaigų moksleivių lengvosios atletikos pirmenybės

Turizmas

Baltų keliais: vyko dviejų dienų pažintis su paveldu
Aristokratas, per naktį pralošęs devynis dvarus
Pradėtas įgyvendinti projektas: Orijos ežero pakrančių pritaikymas lankymui
Ekskursijos dalyvius žavėjo Marijampolės miesto grožis ir negirdėtos istorijos
Reklama
Marimedis Marimedis Marimedis
Pamatyti.lt Pamatyti.lt Pamatyti.lt
Sūduvos Gidas

Teisės saugomos © 2024

Naršyti

  • Pranešk naujieną
  • Naudojimosi taisyklės
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Naujienlaiškis
  • Privatumo politika
  • Kalvarija
  • Kazlų Rūda
  • Marijampolė
  • Šakiai
  • Vilkaviškis

Sekite mus

  • Sūduvos gidas
  • Žinios
    • Kalvarija
    • Kazlų Rūda
    • Marijampolė
    • Vilkaviškis
    • Šakiai
  • Kas vyksta Sūduvoje?
    • Kas vyksta Marijampolėje?
    • Kas vyksta Kalvarijoje?
    • Kas vyksta Šakiuose?
    • Kas vyksta Kazlų Rūdoje?
    • Kas vyksta Vilkaviškyje?
  • Savaitgalis
  • Kriminalai
  • Karas Ukrainoje
  • Receptai
  • Istorijos verpetai
  • Politika
  • Laisvalaikis
  • Kultūra
  • Įdomu
  • Grožis
  • Mokslas ir studijos
  • Video
  • Reklama
  • Kontaktai
  • ŽŪM naujienos
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus
  • Sūduvos gidas
  • Žinios
    • Kalvarija
    • Kazlų Rūda
    • Marijampolė
    • Vilkaviškis
    • Šakiai
  • Kas vyksta Sūduvoje?
    • Kas vyksta Marijampolėje?
    • Kas vyksta Kalvarijoje?
    • Kas vyksta Šakiuose?
    • Kas vyksta Kazlų Rūdoje?
    • Kas vyksta Vilkaviškyje?
  • Savaitgalis
  • Kriminalai
  • Karas Ukrainoje
  • Receptai
  • Istorijos verpetai
  • Politika
  • Laisvalaikis
  • Kultūra
  • Įdomu
  • Grožis
  • Mokslas ir studijos
  • Video
  • Reklama
  • Kontaktai
  • ŽŪM naujienos
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus