Šventos yra tos moterys MOTINOS, kurios savo gyvybe, kartu su vyru TĖČIU, kuria ir gimdo naujas gyvybes. JOS ir JIE yra mūsų kūrėjai ir gyvybės bei mūsų amžinojo gyvenimo teikėjai. Savi Žmonės yra gyvenimo pilnatvė ir prasmė kiekvienam Žmogui, bei galios ir išlikimo pamatas Valstybei – tai pasirinkimas.
Kaip ir dauguma Jūsų, savo vaikučius auginančių – pasirinkau gyventi, dalintis ir auginti. Su žmona auginame 4 vaikus, su jais dalindamiesi savo laisvalaikiu, išgyvenimais, lėšomis ir džiaugsmais. Lėšų mums pakanka tiek, kiek turime.
Dalis vaisingų moterų ir vyrų per šaltai reaguoja į jausmus, Motinystę, Kūdikystę, Giminės, Tautos ir Žmonijos atsinaujinimą. Buvusių ir esamo Seimų bei Vyriausybių dauguma politikų iki dabar dar nesuvokė savo pareigų užtikrinti Lietuvos saugumo ir išlikimo žmonėmis. Dalis jų atvirai protegavo nekurti prigimtinių šeimų ir mažinti gimstamumą iškrypusiomis iliuzijomis apie netikras laisves ir teises. Tai atitinka priešišką antilietuvišką politiką – sunaikinti Lietuvių tautą Lietuvoje ir vietą atlaisvinti kitų tautybių žmonėms.
Nužmogėjusiems politikams, o ir kai kuriems piliečiams svarbu tik piniginė materialinė apskaita, taigi jiems truputį apie skaičius ir pinigus. Rašau, kad suprastumėte kokia katastrofa artinasi, jeigu į pirmą vietą iš karto po Seimo rinkimų neiškelsime lietuvių gimstamumo skatinimo ir lietuvių emigrantų bei jų palikuonių susigrąžinimo į gimtinę Lietuvą. Sveikas savo Tautos nacionalizmas būtinas.
Lietuvoje šiuo laikotarpiu (dauguma duomenų iki ir 2023 m.) gimdo tik kas 22-a moteris iš brandžiausių – 20-44 metų amžiaus moterų.
Didžioji gimdančiųjų dalis, kaip minėjau, jaučia vidinį poreikį ir motinystės džiaugsmą. Dalis iš tų, likusių „21 iš 22“ negali susilaukti vaikučių dėl savo ar vyro sveikatos ar kitų fiziologinių priežasčių (sakoma apie 18 %) – jos ir jie dėl šių nelaimių skaudžiai pergyvena. Juos būtina įtraukti į VLK remiamų asmenų sąrašus ir teikti valstybės paramą.
Likusioji „21 iš 22“ dauguma (apie 82 %) yra skirtingose aplinkose ir savo nuostatuose (tame tarpe gyvenančios ypač skurdžiai, įgąsdintos „vaiko teisių saugotojų“, apgautos pramogų pasaulio ar „gamtosaugos“ egoistų, netinkamai besielgusių vyrų, …). Betgi, jos išlieka didžiausia mūsų Lietuvos atgijimo ir augimo potencialo dalimi.
Skaičiais ir sumomis
Lietuvoje, 2023 m. gimė 20008 kūdikiai, t.y. 11467 kūdikiais mažiau nei 2014 metais (30369 kūdikiai). Dėl mažėjančio gimstamumo per šį, vien tik dešimties metų (2014-2023) laikotarpį, lyginant su gimstamumu 2015 metais (31475 kūdikiai; prieš 30 metų skaičiai buvo dar didesni) netekome galimybės vien tik per minėtą laikotarpį džiaugtis ir turėti 47495 kūdikių.
T.y., netekome būsimų darželinukų, mokinių, studentų, o tuo pačiu ir galimybių išlaikyti dalį uždaromų ugdymo ir mokymo įstaigų, čia esančių darbo vietų, ypač Lietuvos regionuose. Taip pat netekome dalies galimų būsimų sveikatos ar socialinės apsaugos, švietimo, kultūros, policijos, statybų, transporto ir kitų sektorių darbuotojų 2032-2072 laikotarpiui.
Dėl iki 2015 metų pavogtų galimybių (negimimų ir skatinamos emigracijos) specialistų įvairiuose sektoriuose ir pajamų valstybei bei savivaldybėms trūksta šiandien.
Apvalinsime
Kiekvienas Lietuvos gyventojas per metus sukuria vidutiniškai apie 25 tūkstančius eurų valstybės bendro vidaus produkto (BVP). Netekus galimybės džiaugtis ir turėti vien tik paminėtų 47495 kūdikių, Lietuva kiekvienais metais neteks po 1,19 milijardo eurų, o per visą vien jų darbingą laikotarpį (vidutiniškai apie 40 darbo metų) – apie 47,5 milijardų eurų.
Marijampolėje gyventojų, moterų ir kūdikių skaičiai Lietuvos mastu tarsi tik po 1-2 proc., bet vietos mastu mažėjimas kas dešimtmetį po 15-20 procentų, arba po keliolika tūkstančių gyventojų.
Marijampolėje (pagal sveikstat.hi.lt), 2023 m. gimė 367 kūdikiai, t.y. 204 kūdikiais (arba 35,73%) mažiau nei 2014 metais (571 kūdikiai). Dėl mažėjančio gimstamumo per šį, vien tik dešimties metų (2014-2023) laikotarpį, lyginant su gimstamumu 2014 metais netekome galimybės vien tik per minėtą laikotarpį džiaugtis ir turėti 1069 kūdikių marijampoliečių. Palyginimui, pvz. Petro Armino progimnazijoje 2023 m. mokėsi 240 mokinių, t.y. 1069 jaunųjų marijampoliečių būtų užtekę daugiau nei 4 tokioms mokyklos, bet … .
Šių, Marijampolėje negimusių žmonių dėka Lietuva (ir Marijampolė) būtų galėjusi gauti po 26,725 milijonus eurų kasmet ir apie 1,07 milijardo eurų per visą jų darbingą amžių.
Nuolat nestabdomai mažėjantis kūdikių mergaičių skaičius įsuka dar baisesnį ratą, nes mažesnis kiekis moterų ateityje neturės galimybių gimdyti daugiau, vis tik mažiau. Gimstamumui mažėjant dabartiniu greičiu (kasmetinis skirtumas po 1500-2000 kūdikių), apie 2035 metais lietuvių gims tik po keletą tūkstančių, o turimas apie 100.000 ir nuolat didinamas svetimųjų moterų skaičius gimdys po 2 kartus gausiau nei lietuvės. Tuo atveju ateitų diena, kai tapę mažuma būtume ujami savo pačių gimtinėje.
Ilgą laiką stambiosios pasaulio ir Lietuvos korporacijos į mūsų šalį vežė emigrantus, kolonistus, meluodami apie jų kiekius, laikinumą ir ketinimus integruotis. Švedijos, Vokietijos ir kitų šalių pavyzdžiai rodo – dauguma emigrantų kolonistų niekada netaps lietuviais ar patikimais mūsiškiai, todėl jų daugiau įsileisti negalime.
Tai ne vien istorija, tai pamoka mums visiems. Negimę kūdikiai negalės kurti ateities, bet mes turime padaryti viską įmanomą, kad ateityje, jos kūrime galėtų dalyvauti gausesnė Marijampolės ir visos Lietuvos žmonių bendruomenė.
Turime rinktis ir balsuoti atsakingai, vertindami konkrečią partiją ir jos kandidatus, ką jie darė praeityje ir gebės kurti artimiausius ketverius metus.
Leiskite man ir kitiems Nacionalinio susivienijimo kandidatams tapti Seimo nariais ir kurti lietuvišką, teisingą ir augančią gimtąją LIETUVĄ.
Pagarbiai
Gintaras SKAMAROČIUS
Nepartinis kandidatas į LR Seimo narius Marijampolės apygardoje ir Nacionalinio susivienijimo sąraše Nr. 2, mano reitingavimo numeris – 59.
Politinė reklama bus apmokėta iš Nacionalinio susivienijimo PK sąskaitos.