• Artimiausi renginiai
  • Savaitgalis
  • Receptai
  • Sūduvos istorija
  • Pranešk
  • Įmonių katalogas
9 °c
Marijampolė
10 ° Št
12 ° Sk
10 ° Pr
Ketvirtadienis, 24 liepos
Sūduvos Gidas
  • Naujienos
    • Marijampolė
    • Šakiai
    • Vilkaviškis
    • Kazlų Rūda
    • Kalvarija
  • Renginiai Sūduvoje
    • Kas vyksta Marijampolėje?
    • Kas vyksta Kalvarijoje?
    • Kas vyksta Šakiuose?
    • Kas vyksta Kazlų Rūdoje?
    • Kas vyksta Vilkaviškyje?
    • Renginių archyvas
  • Mokslai
  • Sportas
  • Kriminalai
  • Kultūra
  • Politika
  • Sveikata
  • ŽŪM
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus
  • Naujienos
    • Marijampolė
    • Šakiai
    • Vilkaviškis
    • Kazlų Rūda
    • Kalvarija
  • Renginiai Sūduvoje
    • Kas vyksta Marijampolėje?
    • Kas vyksta Kalvarijoje?
    • Kas vyksta Šakiuose?
    • Kas vyksta Kazlų Rūdoje?
    • Kas vyksta Vilkaviškyje?
    • Renginių archyvas
  • Mokslai
  • Sportas
  • Kriminalai
  • Kultūra
  • Politika
  • Sveikata
  • ŽŪM
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus

Marijampolėje vyko kultūros centro kolektyvo ir savivaldybės vadovų šventinis susitikimas

2023-12-15
Kultūra, Marijampolė
Laikas: 3 min skaitymo
A A
Marijampolėje vyko kultūros centro kolektyvo ir savivaldybės vadovų šventinis susitikimas

Marijampolėje vyko kultūros centro kolektyvo ir savivaldybės vadovų šventinis susitikimas / Marijampolės savivaldybės administracijos nuotr.

Pasitinkant gražiausias metų šventes Marijampolės kultūros centro kolektyvas, šiais metais įgyvendinęs daug gražių kūrybinių projektų, susitiko jaukiam pasibuvimui su savivaldybės vadovais.

Metų pabaigos renginyje dalyvavo Savivaldybės meras Povilas Isoda, vicemeras Artūras Visockis, Savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis, Tarybos narys Kęstutis Petraška bei Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Nerijus Mašalaitis ir vyriausioji specialistė Vilija Dulskė.

Savivaldybės meras Povilas Isoda pasidžiaugė susirinkusiu darniu Kultūros centro kolektyvu ir padėkojo už gražius metų darbus: „Nuoširdžiai džiaugiuosi jūsų nuveiktais darbais, organizuotais renginiais, nesvarbu ar mažesniais ar didesniais. Mūsų savivaldybėje kultūra tiesiog žydi – daug kūrybingų ir norinčių veikti žmonių, komandos palaikymas, padrąsinimas ir pagalba kuria stebuklus. Šiais metais kultūrinis gyvenimas žavėjo savo renginių, susitikimų, koncertų gausa. Džiaugiuosi, kad veiklus Kultūros centro kolektyvas žada ir toliau dovanoti mūsų gyventojams ir miesto svečiams neišdildomus įspūdžius bei nuostabius  kūrybinius sumanymus. Esu dėkingas visiems, kurie kuria ir savo idėjas realizuoja būtent čia – mūsų savivaldybėje“.

Nuoširdžių padėkos žodžių Kultūros centro kolektyvui negailėjo ir vicemeras Artūras Visockis bei Savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis bei Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Nerijus Mašalaitis.

„Džiaugiuosi jūsų šauniu kolektyvu, kurio kūrybiškumas dovanoja puikias šventes ir puikius renginius ne tik Marijampolėje, bet ir visose bendruomenėse. Dėkoju visam kolektyvui už jūsų atsidavusį darbą ir šių metų renginius bei gražias iniciatyvas, kurios džiugino marijampoliečius. Linkiu kūrybingų ir kuo sėkmingiausių ateinančių metų“, – linkėjo Savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis.

„Nuoširdi padėka, kad darnus jūsų Kultūros centro kolektyvas puikiais renginiais  mus džiugina ištisus metus. Čia dirbantys kūrybingi  žmonės savo daina, šokiu, teatru, menais ir įdomiais projektais džiugina  švenčių metu,  saugo ir puoselėja  tradicijas bei garsina Marijampolės  kultūrą Lietuvoje ir užsienyje. Didžiulis jūsų kultūrinis potencialas, turintis daug kūrybinių ambicijų, kasmet džiugina  įgyvendindant gražius sumanymus, kuriais  nuoširdžiai didžiuojamės.  Linkiu gražių ateinančių metų ir sklandžių  naujų kūrybingų idėjų išpildymo “, – sveikindamas kultūros centro kolektyvą, sakė Savivaldybės vicemeras Artūras Visockis.

Kultūros centro direktorė Aistė Bakaitė-Stanienė padėkojo savivaldybės vadovams už parodytą dėmesį ir gražius išsakytus gražius padėkos žodžius, kurie yra padrąsinimas naujiems darbams siekiant naujų kūrybinių sumanymų įgyvendinimo.

Marijampolės kultūros centro kolektyvas organizuoja renginius Marijampolės mieste ir kaimiškose seniūnijose, ypatingą dėmesį skiriant kultūrinių tradicijų puoselėjimui ir mėgėjų bei profesionalaus meno sklaidai ir bendruomenės meninių poreikių tenkinimui bei ugdymui.

Centre veikia 48 mėgėjų meno kolektyvai, kuriuose savo meninius kūrybinius gebėjimus realizuoja beveik 900 marijampoliečių, džiuginančių nenutrūkstama veikla ir dalyvavimu įvairiuose renginiuose. Kultūros centre susikūrė ir nauji meno mėgėjų kolektyvai: senjorų teatro studija „Aštuonetas“, vaikų etnomuzikos ansamblis „Žiogeliai“, Liudvinavo skyriuje vaikų vokalinė-instrumentinė grupė „Limpa“.

Marijampolės dramos teatras pradžiugino ne viena teatro premjera, su įvairiais kūrybiniais sumanymais aktyviai dalyvauja įvairiuose miesto renginiuose. Net 19 kultūros centro meno kolektyvų dalyvauja 2024 metais vyksiančios Dainų šventės atrankose.

2023 metais kultūros centro kolektyvas be tradicinių organizuojamų renginių ir švenčių įgyvendino 19 projektų, tarp kurių ir ambicingas Baraginės kaimo bendruomenę subūręs ir išgarsinęs projektas „Baraginė – mažoji Lietuvos kultūros sostinė 2023“, kurio metu buvo organizuota virš 40 įvairių renginių.

Šaltinis: Marijampolės savivaldybės administracija
Žymos: Aistė Bakaitė-StanienėArtūras VisockisBaraginės kaimo bendruomenėDainų šventėKarolis PodolskisKęstutis PetraškaMarijampolės kultūros centrasMarijampolės savivaldybės administracijaMažoji Lietuvos kultūros sostinėNerijus MašalaitisPovilas IsodaSenjorų teatro studija „Aštuonetas“Vaikų etnomuzikos ansamblis „Žiogeliai“Vilija DulskėVokalinė-instrumentinė grupė „Limpa“
DalintisSiųsti

Naujienos iš interneto:

traffix.lt

Rekomenduojami Video:

TAIP PAT SKAITYKITE:

Žinios

Marijampolės apskrities policija pasipildė naujais pareigūnais
Liudvinavo Kazio Borutos gimnazijos abiturientams įteikti brandos atestatai
„Spindulio“ kino teatro repertuaras
Marijampolės savivaldybėje mirė krautuvą vairavęs vyras

Kultūra

Vasaros šventė Gudeliuose nuskambėjo su pramogomis ir šypsenomis
Kazlų Rūdoje – paroda, skirta neseniai anapilin iškeliavusios dr. Aldonos Vasiliauskienės jubiliejui paminėti
Ypatingas savaitgalis Želsvoje – skambėjo „VasarOK“ šventė
Vasaros šventės Pajevonyje ir Gražiškiuose subūrė bendruomenes

Sportas

Vilkaviškyje įvyko tradicinis šachmatų turnyras
Vilkaviškio atletų pasiekimai Alytaus lengvosios atletikos čempionate
Rungtynės su „Riteriais“ baigėsi lygiosiomis
„Perlą Go“ papildė „Omegos-Tauro-LSU“ marškinėlius vilkėjęs jaunuolis

Politika

EK siūlo mažinti bendrųjų žemės ūkio ir žuvininkystės politikų finansavimą
Marijampolės regionas imasi aktyvių veiksmų investicijoms pritraukti: kuriamos naujos galimybės verslui
Kauno PPA rūmų atstovai lankėsi Šakių rajono savivaldybėje
Šakių rajone baigėsi rajonų vadovų susitikimų ciklas seniūnijose

Įdomu

Dažniausiai užduodami klausimai apie gyvūnų globą
Saugu tik atrodo: UV spinduliai veikia net pro debesis ir stiklą
Kaip paskatinti save ir kitus gerti daugiau vandens?
Strazdanos vasarą: kodėl jų padaugėja ir kaip prižiūrėti savo odą?

Verslas

Siūloma svarstyti įvesti sankcijas prekybos tinklo „Mere“ savininkams
Lietuva – tarp greičiausiai inovacijose augančių ES šalių
Komandos formavimo renginiai: efektyvių komandų kūrimo strategijos
Marijampolėje – aktuali diskusija apie ES investicijų poveikį regionams

Mokslas ir studijos

Liudvinavo Kazio Borutos gimnazijos abiturientams įteikti brandos atestatai
Jau galima teikti prašymus nemokamam mokinių maitinimui ir būtinoms reikmėms įsigyti
Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazijoje išlydėta 74-oji abiturientų laida
Brandos atestatai įteikti VDU Šakių „Žiburio“ gimnazijos abiturientams

Turizmas

Prie Ivoniškio ežero Gudeliuose bus įkurta poilsio zona
Kviečiame atrasti – nauji maršrutai po Lietuvos regionus
Stovyklautojams laikas ugdyti naujus įpročius – vieno dalyko stovyklavietėse gali nelikti
Miškininkai kviečia pažinti miškų paslaptis: daugiau nei 1000 rekreacinių objektų visoje Lietuvoje
Reklama
Marimedis Marimedis Marimedis
Pamatyti.lt Pamatyti.lt Pamatyti.lt
Sūduvos Gidas

Teisės saugomos © 2024

Naršyti

  • Pranešk naujieną
  • Naudojimosi taisyklės
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Naujienlaiškis
  • Privatumo politika
  • Kalvarija
  • Kazlų Rūda
  • Marijampolė
  • Šakiai
  • Vilkaviškis

Sekite mus

  • Sūduvos gidas
  • Žinios
    • Kalvarija
    • Kazlų Rūda
    • Marijampolė
    • Vilkaviškis
    • Šakiai
  • Kas vyksta Sūduvoje?
    • Kas vyksta Marijampolėje?
    • Kas vyksta Kalvarijoje?
    • Kas vyksta Šakiuose?
    • Kas vyksta Kazlų Rūdoje?
    • Kas vyksta Vilkaviškyje?
  • Savaitgalis
  • Kriminalai
  • Karas Ukrainoje
  • Receptai
  • Istorijos verpetai
  • Politika
  • Laisvalaikis
  • Kultūra
  • Įdomu
  • Grožis
  • Mokslas ir studijos
  • Video
  • Reklama
  • Kontaktai
  • ŽŪM naujienos
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus
  • Sūduvos gidas
  • Žinios
    • Kalvarija
    • Kazlų Rūda
    • Marijampolė
    • Vilkaviškis
    • Šakiai
  • Kas vyksta Sūduvoje?
    • Kas vyksta Marijampolėje?
    • Kas vyksta Kalvarijoje?
    • Kas vyksta Šakiuose?
    • Kas vyksta Kazlų Rūdoje?
    • Kas vyksta Vilkaviškyje?
  • Savaitgalis
  • Kriminalai
  • Karas Ukrainoje
  • Receptai
  • Istorijos verpetai
  • Politika
  • Laisvalaikis
  • Kultūra
  • Įdomu
  • Grožis
  • Mokslas ir studijos
  • Video
  • Reklama
  • Kontaktai
  • ŽŪM naujienos
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus