• Artimiausi renginiai
  • Savaitgalis
  • Receptai
  • Sūduvos istorija
  • Pranešk
  • Įmonių katalogas
9 °c
Marijampolė
10 ° Št
12 ° Sk
10 ° Pr
Sekmadienis, 19 spalio
Sūduvos Gidas
Justicija
Reklama
  • Naujienos
    • Marijampolė
    • Šakiai
    • Vilkaviškis
    • Kazlų Rūda
    • Kalvarija
  • Renginiai Sūduvoje
    • Kas vyksta Marijampolėje?
    • Kas vyksta Kalvarijoje?
    • Kas vyksta Šakiuose?
    • Kas vyksta Kazlų Rūdoje?
    • Kas vyksta Vilkaviškyje?
    • Renginių archyvas
  • Mokslai
  • Sportas
  • Kriminalai
  • Kultūra
  • Politika
  • Sveikata
  • ŽŪM
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus
  • Naujienos
    • Marijampolė
    • Šakiai
    • Vilkaviškis
    • Kazlų Rūda
    • Kalvarija
  • Renginiai Sūduvoje
    • Kas vyksta Marijampolėje?
    • Kas vyksta Kalvarijoje?
    • Kas vyksta Šakiuose?
    • Kas vyksta Kazlų Rūdoje?
    • Kas vyksta Vilkaviškyje?
    • Renginių archyvas
  • Mokslai
  • Sportas
  • Kriminalai
  • Kultūra
  • Politika
  • Sveikata
  • ŽŪM
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus

Marijampolės apskrities futsal pirmenybių starte – praėjusių metų finalininkų ir Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“ pergalės

2024-01-09
Futbolas, Kazlų Rūda, Sportas
Laikas: 4 min skaitymo
A A
Marijampolės apskrities futsal pirmenybių starte – praėjusių metų finalininkų ir Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“ pergalės

Marijampolės apskrities futsal pirmenybių starte – praėjusių metų finalininkų ir Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“ pergalės / Kazlų Rūdos sporto centro nuotr.

Nauji metai, nauji ratai… Sausio septintąją Kazlų Rūdos sporto centro salėje startavo Marijampolės apskrities futsal pirmenybės, kuriose šįmet dėl čempionų titulo kaunasi septynios komandos iš penkių/šešių regiono savivaldybių.

Sezonas neturėtų būti nuobodus, nes komandų dalyvių sąraše ir pirmenybių senbuviai, ir naujokai. Ko gero pirmąkart šiose pirmenybėse startuoja Kybartų „Jaunystės“ futbolininkai, taipogi matysime Prienų rajono „Ringis“ komandą, kuri, mūsų žiniomis, rungtyniaudavo lig šiol Alytaus regiono futsal pirmenybėse. S

porto centro salėje čempiono titulą gina INTER ekipa, kurios gretose yra keletos miestų futbolininkai (Alytaus, Marijampolės, Kauno). Jose dalyvauja ir praėjusių metų finalininkai Marijampolės „Niekur nežaidę“, taipogi antruosius metus šiose pirmenybėse skaičiuojantis FK „KOFAS“, kurios nemažą dalį sudaro Kalvarijos futbolininkai. Na ir kaip pirmenybės be šeimininkų, Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“ futbolininkų.

Prie starto linijos šįmet stojo dvi jos komandos: „Kazlų Rūda“ ir „Kazlų Rūda B“. Pagal pirmenybių nuostatus, komandos sužais vieno rato sistema ir antrame etape didžiajame finale dėl čempiono titulo susikaus geriausios dvi reguliaraus sezono komandos, o kovoje dėl trečios vietos rungtyniaus trečią ir ketvirtą vietą po rato varžybų etapo iškovojusios ekipos.

Sekmadienį sporto centre įvyko ir pirmieji susitikimai. Pirmasis turas pasižymėjo gana korektišku žaidimu. Per trejas rungtynes nebuvo parodyta nei vienos geltonos/raudonos kortelės. Apskritai pražangų kiekis visuose mačuose nebuvo ženklus. Nei vienai iš komandų neteko eiti prie 10 m baudinio atžymos. Tiesa, antra vertus ir dominuojančios komandos be didesnių problemų įveikė savo varžovus.

2024 m MAFF futsal pirmenybių atidarymo rungtynės buvo tarp praėjusio sezono čempionų INTER futbolininkų ir „naujokų“ Kybartų „Jaunystės“. INTER futbolininkai nedaugžodžiavo ir jau 3-ąją minutę, po M.Minevičiaus tikslaus smūgio, išsiveržė į priekį 1:0.

Vos po minutės pranašumą padvigubino A.Spelman, o kėlinio viduryje E.Bajorinas ir M.Minevičius be gailesčio toliau tiksliai atakavo kamuoliu kybartiškių vartų tinklą neleidžiant abejoti, kuri komanda yra šių rungtynių lyderė – 4:0.

Po pirmo kėlinio INTER pirmavo sausu rezultatu 5:0. Antrajame varžovams atseikėjo dar keturis įvarčius. Rungtynės būtų taip ir pasibaigusios sausu rezultatu 9:0, jeigu ne paskutinę dvikovos sekundę „Jaunystės“ futbolininko P.Valucko pelnytas paguodos įvartis. Taigi, galutinis rezultatas 9:1 ir pirmasis tritaškis praėjusio sezono čempionų kraityje.

Antrame pirmo turo mače susikibo Marijampolės „Niekur nežaidę“ ir Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda B“ komandos. Pastarojoje komandoje buvo ne vienas dar labai jaunas futbolininkas, kuriam teko „apsišaudyti“ suaugusiųjų futbole. Kazlų Rūdos komandos gretose maloniai nustebino 2009 m.g. S.Laukaitis, kuriam nė motais, kad tenka rungtyniauti su gerokai vyresniais varžovais. Perspektyvus Kazlų rūdietis rungtynėse su marijampoliečiais judesių arsenale turėjo ką pasiūlyti ir sugebėjo šiame mače netgi du kartus pasižymėti. Tiesa, gana akivaizdūs dvikovos favoritai buvo „Niekur nežaidę“ futbolininkai. Tačiau triuškinimo, kaip buvo galima tikėtis nuo pat pirmų dvikovos minučių nebuvo. Pirmajame kėlinyje Marijampolės ekipa pasižymėjo tik du kartus.

Ne viename epizode sėkmingai Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda B“ vartus gynė Dominykas Besarabovas. Antrajame kėlinyje „Niekur nežaidę“ futbolininkams įmušus trečią įvartį ir pirmavus 3:0, pora įvarčių atgalios įmušė mūsų jau minėtas S.Laukaitis ir rungtynės įgavo intrigos pavidalą – 3:2. Joms keliaujant prie pabaigos, 35-ąją minutę marijampolietis T.Janušauskas padidino vėl savo komandos pranašumą – 4:2. Tačiau netrukus Kazlų Rūdos ekipa galėjo vėl sugrąžinti intrigą į savas vėžes, kuomet net du jos futbolininkai atsidūrė su kamuoliu vieni prieš varžovų vartininką. Deja, pasižymėti nepavyko, ir čia pat aikštės šeimininkai sulaukė Marijampolės ekipos atsako, kuomet varžovų persvarą 38-ąją minutę padidino P.Kuconis – 5:2. Na, o per likusį laiką, pabirus Kazlų rūdiečių žaidimui, „Niekur nežaidę“ dar pora kartų pasižymėjo ir laimėjo dvikovą 7:2.

Didžiausios turo intrigos tikėtasi rungtynėse tarp Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“ ir FK „KOFAS“ komandų. Juolab, kad Kazlų rūdiečių gretose nebuvo vieno iš lyderių I.Raštučio, tačiau komandoje visus taškus ant „i“ buvo kam dėlioti.

Rungtynių metu daugiausia matomas Kazlų Rūdos ekipoje buvo ko gero Augustas Blaškevičius, kuris štampavo įvarčius į varžovų vartus vieną po kito. Jau 2-ąją minutę pasižymėjus šiam futbolininkui, FK „KOFAS“ vartininkas pirmąkart, bet toli gražu ne paskutinį traukė kamuolį iš savų vartų tinklo – 1:0. Dar neįpusėjus kėliniui „Kazlų Rūda“ gretose pasižymėjo K.Kleiva, po jo vėl A.Blaškevičius ir aikštės šeimininkų persvara grėsmingai augo – 3:0.

Antroje pirmo kėlinio pusėje Kazlų Rūdos komanda atseikėjo dar keturis įvarčius, į savuosius praleisdami vieną ir po pirmos dvikovos dalies jau pirmavo 7:1. Didesnių viražų mače nenusimatė ir antroje dalyje.

Kazlų rūdiečiai toliau „skalbė“ varžovų vartų tinklą mušdami dar keturis įvarčius. Laimėdami rungtynes 11:2, po pirmo turo „Kazlų Rūda“, turėdama geriausią įvarčių skirtumą, įsitaisė pirmoje turnyrinės lentelės vietoje. Komandos lyderis A.Blaškevičius šiose rungtynėse į varžovų vartus mušė penkis įvarčius.

Turnyrinė lentelė 

MAFF futsal rezultatyviausi žaidėjai

 

Šaltinis: Kazlų Rūdos sporto centras
Žymos: FK „Inter“FK Kazlų RūdaFK KofasKazlų Rūdos sporto centrasKybartų „Jaunystė“Marijampolės „Niekur nežaidę“Marijampolės apskrities futsal pirmenybės
DalintisSiųsti

Naujienos iš interneto:

traffix.lt

Rekomenduojami Video:

TAIP PAT SKAITYKITE:

Žinios

Senųjų Šakių gyventojų susisiekimas su Kaunu ar Vilkaviškiu
Jaunimo grupė „Le|Nos“ surengė atvirą repeticiją
Neblaivaus marijampoliečio „turtas“ – įspūdingas šovinių kiekis bei ginklas
Ruožuose Vinčai-Marijampolė ir Kazlų Rūda-Vinčai bus stiprinimas eismo geležinkelio pervažose saugumas

Kultūra

Šakiuose paminėta Vyresnio amžiaus žmonių savaitė
Savaitgalio renginiai Sūduvoje
Legendinė grupė „Karališka erdvė“ pasidavė prašymams: grįžta koncertui „Žalgirio“ arenoje
Gavaltuvoje skambėjo rudens spalvų ir muzikos pilnas koncertas

Sportas

Kamuolius puolime graibstę suvalkiečiai atsitiesė prieš svečius iš Palangos
Dueto pakylėti „Žalgirio“ dubleriai pranoko šakiškius
Monstrinio Motuzo vedami mažeikiškiai sustabdė „Perlo Go“ dominavimą
Kazlų Rūdos sporto centro dziudo imtynininkai startavo šalies čempionate

Politika

Vilkaviškio rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė dalyvavo mokomajame vizite „Jaunimo darbas Portugalijoje“
Trečiokai lankėsi pas Marijampolės merą
Vicemerei Daivai Riklienei – Mykolo Romerio universiteto padėka už bendradarbiavimą
Kalvarijos savivaldybės atstovai dalyvavo tarptautinėje konferencijoje „Jungiame sienas, kuriame ateitį: turizmo plėtros perspektyvos Lietuvos–Lenkijos pasienyje“

Įdomu

Ekspertas paaiškino, kodėl dar mokykloje įgytas įprotis sportuoti yra tiek pat svarbus, kiek kasdienis dantų valymas
Senųjų Šakių gyventojų susisiekimas su Kaunu ar Vilkaviškiu
Skurdo mažinimas: svarbiausi žingsniai ir strategijos
Tyčinis apsvaiginimas („spiking“): pavojus, atsakomybė ir prevencija

Verslas

Suvirinimo aparatai ir energijos sąnaudos
Kviečiama dalyvauti konkurse „Sukurta Marijampolėje 2025“
Investicinė bendrovė „Unlim“ investuos iki 10 mln Eur į jaunas gamybos įmones Lietuvoje
Nuo vietinės parduotuvės iki pardavimų visoje Europoje: kaip ištrūkau iš 95 % spąstų

Mokslas ir studijos

Marijampolėje startuoja „RoboForge lyga“: technologijų šventė, tiesianti kelią į ateitį
Šakių „Varpo“ mokykla šventė 35 metų jubiliejų
Trečiokai lankėsi pas Marijampolės merą
Marijampolėje startuoja du jaunimui skirti technologijų projektai – „BeTech akademija“ ir „RoboForge lyga“

Turizmas

Ramybės parkas pasipildo naujais tautodailės kūriniais
Kalvarijos savivaldybės atstovai dalyvavo tarptautinėje konferencijoje „Jungiame sienas, kuriame ateitį: turizmo plėtros perspektyvos Lietuvos–Lenkijos pasienyje“
Kalvarijos savivaldybėje paminėta Pasaulinė turizmo diena
Raudondvario grafo Tiškevičiaus šventovė
Reklama
Marimedis Marimedis Marimedis
Pamatyti.lt Pamatyti.lt Pamatyti.lt
Sūduvos Gidas

Teisės saugomos © 2024

Naršyti

  • Pranešk naujieną
  • Naudojimosi taisyklės
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Naujienlaiškis
  • Privatumo politika
  • Kalvarija
  • Kazlų Rūda
  • Marijampolė
  • Šakiai
  • Vilkaviškis

Sekite mus

  • Sūduvos gidas
  • Žinios
    • Kalvarija
    • Kazlų Rūda
    • Marijampolė
    • Vilkaviškis
    • Šakiai
  • Kas vyksta Sūduvoje?
    • Kas vyksta Marijampolėje?
    • Kas vyksta Kalvarijoje?
    • Kas vyksta Šakiuose?
    • Kas vyksta Kazlų Rūdoje?
    • Kas vyksta Vilkaviškyje?
  • Savaitgalis
  • Kriminalai
  • Karas Ukrainoje
  • Receptai
  • Istorijos verpetai
  • Politika
  • Laisvalaikis
  • Kultūra
  • Įdomu
  • Grožis
  • Mokslas ir studijos
  • Video
  • Reklama
  • Kontaktai
  • ŽŪM naujienos
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus
  • Sūduvos gidas
  • Žinios
    • Kalvarija
    • Kazlų Rūda
    • Marijampolė
    • Vilkaviškis
    • Šakiai
  • Kas vyksta Sūduvoje?
    • Kas vyksta Marijampolėje?
    • Kas vyksta Kalvarijoje?
    • Kas vyksta Šakiuose?
    • Kas vyksta Kazlų Rūdoje?
    • Kas vyksta Vilkaviškyje?
  • Savaitgalis
  • Kriminalai
  • Karas Ukrainoje
  • Receptai
  • Istorijos verpetai
  • Politika
  • Laisvalaikis
  • Kultūra
  • Įdomu
  • Grožis
  • Mokslas ir studijos
  • Video
  • Reklama
  • Kontaktai
  • ŽŪM naujienos
Rezultatų nėra
Žiūrėti visus rezultatus