Praėjusiame amžiuje 1930-tieji susiję su kunigaikščio Vytauto Didžiojo vardu. Visus metus buvo rengiamos parodos, organizuojami seminarai, o akcentu tapo kunigaikščio paveikslo kelionė po Lietuvos miestus ir miestelius.
Kaune 1930 m. vasarą įvyko Vytauto Didžiojo vardo paroda. Į renginį atvyko didžioji dalis sėkmingai veikusių verslo grupių ir įmonių.
Apie vieną gamyklą sename 1930 m. parodos lankstinuke buvo rašoma taip:
„Brolių Alperavičių baltinių fabrikas.
1922 m. broliai Alperavičiai Kybartuose įsteigė pirmąjį Lietuvoje baltinių fabriką. Seniau viršutiniai marškiniai, apykaklės, maniškos ir kiti aukštesnės kokybės baltiniai buvo išimtinai gabenami iš užsienio. Naujai Sūduvoje įsisteigusi įmonė turėjo nugalėti įsivyravusias užsienio prekes ir užkariauti visuomenės pasitikėjimą bei simpatijas.
Rūpestingai vesdami savo įmonę broliai Alperavičiai sėkmingai nugalėjo visus sunkumus. Dabar baltiniai su Alperavičių fabriko ženklu GeA jau visiems yra žinomi. Baltiniai pasižymi skoningumu ir priderinti pagal mados reikalavimus. Drabužiai pagaminti iš geros medžiagos, pasižymi elegantiškai atliktu pasiuvimu.
Dėl visų išvardintų aplinkybių atpuolė reikalas baltinius gabenti iš užsienio. Todėl gana stambios pinigų sumos pasiliko Lietuvoje.
Brolių Alperavičių gaminti baltiniai už jų gerą kokybę ir elegantišką išvaizdą šių metų parodoje apdovanoti aukso medaliu.“
Vytauto Didžiojo vardo parodoje 1930 m. liepos mėn. varžėsi aliejaus, alaus, odų, šokolado, muilo, papirosų, batų, chemijos pramonės įmonės ir verslo grupės. Įdomiausia, kad visos prekės buvo gaminamos Lietuvos miestų ir miestelių fabrikuose, gamyklose ir sandėliuose.