Veido serumas yra galinga odos priežiūros priemonė, kurios koncentracija ir efektyvumas išsiskiria iš kitų produktų. Jame yra aukštos koncentracijos veikliųjų medžiagų, kurios giliai įsiskverbia į odą, suteikdamos intensyvią priežiūrą. Serumas gali spręsti specifines odos problemas, tokias kaip raukšlės, pigmentacija, dehidratacija ir aknė. Reguliariai naudojant veido serumą, oda tampa lygesnė, šviesesnė ir elastingesnė.
Serumai yra labai veiksmingas grožio produktas. Jei serumas jūsų odos priežiūros rutinoje neduoda teigiamų rezultatų, gali būti, kad arba pasirinkote netinkamą serumą, arba naudojate jį netinkamai. Kokios yra dažniausios klaidos naudojant veido serumus?
Klaida Nr. 1
Klaida Nr. 1 yra ta, kad pasirinkote serumą, kuris neatitinka dabartinių jūsų odos poreikių. Prieš rinkdamiesi bet kokį produktą, turite suprasti savo odos poreikius.
Klaida Nr. 2
“Neįsiklausymas” į jūsų odos drėkinimo poreikius. Kai kuriais metų laikais gali pakakti naudoti serumą kaip drėkinamojo kremo pakaitalą. Tačiau taip būna ne visada ir dažnai jį reikia papildyti stipresniu drėkinamuoju kremu.
Klaida Nr. 3
Galbūt nesilaikote teisingos odos priežiūros rutinos? Ar žinote 4 žingsnių tvarką? Nuplaukite odą pasirinktu prausikliu, nuvalykite ją toniku, tada naudokite serumą ir galiausiai jam įsigėrus į odą, aplikuokite veido kremą.
Klaida Nr. 4
Tepate netinkamą kiekį. Serumo kiekis turi didžiulę įtaką jo veiksmingumui. Odos priežiūros ekspertai pataria, kad veidui turėtumėte naudoti tik žirnio dydžio kiekį ir kaklui dar tiek pat. Iš viso turėtumėte užlašinti 3-4 lašus.
Klaida Nr. 5
Paskutinė klaida, kuri yra bene dažniausia, yra nenuoseklumas. Nuoseklumo trūkumas labai sumažina visų produktų veiksmingumą, o kalbant apie serumus – ne kitaip. Serumas turėtų būti jūsų kasdienės odos priežiūros dalis ir turėtų būti naudojamas du kartus per dieną. Taip, serumas turėtų būti jūsų rytinės ir vakarinės rutinos dalis.
Dar vienas patarimas – šveitimas! Šveičiant odą, nuo jos paviršiaus pašalinamos negyvos ląstelės. Tai svarbu, nes serumas lengviau įsiskverbia į odą. Atminkite, kad odos nereikia šveisti kasdien – įtraukite šį veiksmą į natūralios odos priežiūros rutiną kartą ar du kartus per savaitę.