Tyrimas po tyrimo rodo arbatos gėrimo naudą, iš esmės patikrindamas, kuo senovėje tikėjo jūsų protėviai. Kuklus arbatos augalas – krūmas, žinomas kaip Camellia sinensis – jau seniai davė atsakymą į negalavimus. Bet kokia arbata geriausia? Galų gale, yra ne vienas pasirinkimas. Tiesiog pažiūrėkite į savo vietinę vaistinę ar parduotuvę. Ten rasite daugybę sveikų ekologiškų arbatų. Taupydami savo brangų laiką galite užsukti į madebylithuanians.com ir išsirinkti sau patinkančią arbatą.
Arbatų nauda bei rūšys
Viena iš geriausių ir naudingiausių arbatų yra žalioji arbata. Medicininės literatūros apžvalgoje pateikiama šių privalumų apžvalga, siejanti žaliosios arbatos vartojimą su: vėžio prevencija, kova su širdies ligomis, mažesniu kraujospūdžiu, priešuždegiminiu gydymu, svorio metimu ir kt. Be visų šių privalumų, žalioji arbata yra ir labai skani.
Jeigu turite problemų su skrandžiu, išeitis – arbata iš imbiero – laiko patikrinto prieskonio, kuris nuo seno ramina pilvus. Tyrimai rodo, kad imbieras natūraliai kovoja su pykinimu, todėl jis yra puiki priemonė padedanti net nėštumo metu nuo rytinio pykinimo. Imbieras taip pat turi įrodytą naudą virškinimui, nes padeda jūsų kūnui ištraukti maistą iš skrandžio ir tęsti savo virškinimo trakto kelionę. Šio proceso pagreitinimas padeda nuraminti virškinimo sutrikimus ir palengvinti skrandžio skausmą. Jei imbieras jums nepatinka, pipirmėčių arbata taip pat gali padėti nuo virškinimo sutrikimų. Tačiau pipirmėtė geriausiai tinka esant žarnyno problemoms. Tai iš tikrųjų gali pabloginti problemas, tokias kaip rūgšties refliuksas.
Plaučių sveikatai pagerinti geriausia rinktis žolelių arbatą. Jei nerimaujate dėl savo plaučių, gerkite įvairių žolelių arbatą. Žolelių arbatose esančios priešuždegiminės galios gali padėti atlaisvinti kvėpavimo takus, susiaurintus dėl tokių ligų kaip astma ar bronchitas. Tam puikiai tiks liepžiedžių žiedų arbata.
Jeigu turite problemų su miegu, rinkitės ramunėlių arbatą. Priežastis paprasta. Į ramunėlę panašiame augale yra apigenino, antioksidacinio junginio ir snaudimą skatinančio junginio. Apigeninas prisijungia prie jūsų smegenų receptorių ir mažina nerimą, sukurdamas taikią ramybę, dėl kurios atsiranda mieguistumas. Ramunėlių arbata veikia kaip švelni raminamoji priemonė.
Valerijono šaknų arbata taip pat yra geras pasirinkimas, jei pavargote skaičiuoti avis, kad užsimerktumėte.